Kreacja i Program

To u nas powstają koncepcje kreatywne i produkcje, które możesz oglądać na ekranach sieci DS obsługiwanych przez PRN Polska. Od pomysłu, przez scenariusz, storyboard, przez shooting, aż po montaż, udźwiękowienie, efekty specjalne i konfekcjonowanie. Zrobimy dla Ciebie każdy rodzaj filmu w dowolnym formacie dla każdego medium, jakie wybierzesz. Film korporacyjny, instruktażowy, dokumentujący wydarzenie, będący materiałem PR-owym, reklamowym, filmowym banerem internetowym? Nic nie jest poza zasięgiem naszych możliwości.
Idea, by dotychczas wiszący nieruchomo i głównie przez to nie dostarczający specjalnych wzruszeń, obiekt typu plakat, stand lub bilbord zastąpić obrazem ruchomym i gadającym jest ideą wciąż odkrywczą i perspektywiczną.
Nakręcone wielkimi nakładami środków spoty mogą zaistnieć tam, gdzie mają szansę zadziałać – tuż przy półce z reklamowanym towarem.
I pokonać magiczną, psychologiczną barierę pół godziny, dzielącą moment uświadomienia sobie potrzeby – w domu przed ekranem, a okazją jej zaspokojenia – wewnątrz sklepu!
  • Reel
  • Discreet
UA-21113543-1